Zdroj: CzechTrade

Veletrh v Chile zaměřený na loďařský průmysl s českou účastí

Kancelář CzechTrade Chile pořádá na přelomu listopadu a prosince misi do loďařského průmyslu. Součástí programu bude také účast na veletrhu stejného zaměření.

Obchodní mise započne v pondělí 28. listopadu 2022 v Puertu Montt, kde se nacházejí jedny z nejvýznamnějších a největších loděnic na celém kontinentu a jejichž zákazníci jsou z celého světa. Například můžeme zmínit Detroit, Skorpios či Astilleros Calbuco. 

Ilustrační fotografie

Kancelář CzechTrade Chile do těchto společností podnikla cestu v srpnu letošního roku, kde jednala s jejími zástupci. Ti po představení vybraných inovativních českých produktů potvrdili vážný zájem o navázání obchodní spolupráce. V Puerto Montt budou účastníci do středy 30. listopadu.

Následně 1. a 2. prosince 2022 navštíví veletrh Feria Náutica ve Valdivii. Tam budou zastoupeny všechny kategorie firem, jejichž činnosti jsou spojené s jachtingem, vodními sporty, loďařským průmyslem, rybolovem či turismem. Nabízí se tedy prostor pro dodávky vybavení pro vodní sporty, čluny, kajaky, plachty, technická zařízení pro lodě, navigace, motory a další.

Přímo na veletrhu se bude konat závod jachet, neboť organizátorem akce je jachtařský klub ve Valdivii. České firmy tu budou moci jednat o navázání potenciální obchodní spolupráce na B2B setkání s nejvýznamnějšími chilskými podniky působícími v dané oblasti. Svoji účast už přislíbily loděnice Asmar (stavící plavidla pro chilské námořnictvo) či ASENAV.

Jihoameričané jsou posedlí krásou. Investují do ní navzdory krizi

Mise je cílena na dodavatele všech typů zařízení pro loďařský průmysl, kteří nabízejí produkty či služby spojené s tímto oborem a mají zájem o export do Chile. Jde o lodní jeřáby, průmyslové výtahy, převodovky, odsolovací zařízení pro lodě, elektrotechniku, náhradní díly pro těžkou techniku a další produkty strojírenského průmyslu, jako jsou navijáky, lana, izolace, nátěrové hmoty, specializovaný software pro loďařský průmysl a mnoho dalšího.

V případě zájmu o účasti na misi nebo na veletrhu se neváhejte obrátit na zahraniční kancelář CzechTrade Chile nebo pro více informací navštivte sekci Kalendář akcí, kde je detailně popsaný program akce.

Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade Chile.

• Teritorium: Amerika | Chile | Zahraničí