Veletrhu LABACE v brazilském Sao Paulu se zúčastní i ABS Jets

ABS Jets, největší česká letecká společnost provozující soukromé lety, se zúčastní leteckého veletrhu Labace. Ten se uskuteční od 9. do 11. srpna 2022 na letišti Congonhas.

Největší letecký veletrh latinské Ameriky je po dvouleté pauze zpět. Letos jde již o 17. ročník. Výstavní kapacita je z 85 % zaplněna, událost slibuje spoustu novinek a zhruba 60 letounů. Účast potvrdilo více než 76 společností, mezi nimi např. Aeromot, Amaro Aviation, Cruzeiro do Sul Aviação, Duncan Aviation, Garmin, Goodwinds, Embraer či Hondajet.

Ilustrační fotografie

Veletrhu se v minulých letech zúčastnilo na 155 tisíc návštěvníků a bylo vystaveno více než 700 letadel. Výstava je výbornou příležitostí jak pro profesionály v oboru, tak i pro ty, kteří si chtějí koupit letadlo nebo prostě pro milovníky letectví, aby měli možnost prohlédnout si novinky v oblasti zblízka. O odbavení většiny letounů, jež se zúčastní veletrhu Labace, se postará společnost Swissport.

Na letošním ročníku nebudou chybět ani zástupci brazilské zahraniční kanceláře CzechTrade či představitelé obchodního odvětví českého generálního konzulátu v Sao Paulu.

Zpracoval kolektiv pracovníků kanceláře CzechTrade Brazílie
Zdroj: labace.com.br

• Oblasti podnikání: Letecký průmysl
• Teritorium: Amerika | Brazílie | Zahraničí