Zdroj: CzechTrade

Zahraniční kancelář připravuje účast českých firem na stavebním veletrhu v bulharské Sofii

Po více než 10 letech připravuje zahraniční kancelář CzechTrade Bulharsko opět účast na specializovaném stavebním veletrhu ARCHITECTURAL BUILDING WEEK v Bulharsku.

ARCHITECTURAL BUILDING WEEK je největším oborově zaměřeným veletrhem nejen v Bulharsku, ale i na Balkánském poloostrově. Je to příležitost pro české firmy jak získat nové poznatky i kontakty ke vstupu na bulharský trh.

Ilustrační foto | Eugenio Marongiu / Shutterstock.com

V rámci veletrhu budou moci české společnosti prezentovat své výrobní portfolio v oblastech, jako jsou stavební, hydroizolační a termoizolační materiály, střešní tašky a jiné střešní krytiny, sanitární zařízení a instalace, barvy a laky, truhlářské a tesařské výrobky, klimatizační/ohřevné systémy, potrubí, podlahové a nástěnné obložení dveří, okna, skleněné stavební prvky a komponenty, komíny a ventilační systémy, stavební stroje a technika, koupelnový nábytek a vybavení, bazény, sauny a vybavení, osvětlení, ploty a další stavební výrobky a služby.

Veletrh proběhne v hlavním městě Sofii ve dnech 29.3.-1.4.2023. Akce naváže na předešlý již 22. ročník. V roce 2022 se na ploše více jak 10 000 metrů čtverečních prezentovalo přes 450 firem nejen z Bulharska, ale i z Německa, Spojeného království, Rumunska nebo Francie. 

Český aplikátor Tugi zlomí strach lidí z injekcí

Jedná se o největší komplexně obsazený stavební veletrh v Bulharsku. Zajímavé expozice přilákaly na 7000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Zahraniční kancelář CzechTrade Bulharsko zve české firmy k účasti ve společné, národní expozici. Přihlašování běží až do konce února. Veletrh je příležitostí pro české firmy prezentovat se a získat nové poznatky a kontakty pro vstup na bulharský trh.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Bulharsko.
Více o veletrhu na https://buildingweek.bg/

• Teritorium: Bulharsko | Evropa | Zahraničí