Zdroj: CzechTrade

Zástupci české firmy moTV.eu se účastnili obchodních jednání v Mexiku

Úspěšné české společnosti moTV.eu se během 7 let podařilo poskytnout své služby firmám na pěti různých kontinentech. Nyní by česká firma ráda pronikla do Mexika.

Zahraniční kancelář již delší dobu podporuje českou společnost moTV.eu, která nabízí kompletní ekosystém pro provozovatele placené televize. MoTV.eu funguje jako systémový integrátor a nabízí řešení na klíč dle potřeb zákazníka pro DVB i IPTV/OTT nebo jejich kombinaci. Předplatitelé si proto mohou mimo jiné prohlížet poutavý obsah kdekoli a kdykoli na všech zařízeních.

Muž nakupuje televizi, Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Společnost již nabízí své řešení více než 100 klientům na 5 různých kontinentech. Pobočky mají v Evropě, Africe i Asii. V současné době hledají partnera v Mexiku, aby rozšířili svou přítomnost v regionu.

Zástupci moTV.eu se vydali do Mexika, kde proběhla obchodní jednání s mexickými společnostmi ve třech mexických státech. Zahraniční kancelář CzechTrade Mexiko se přímo v Mexico City sešla s Radimem Beňovským, viceprezidentem prodeje a rozvoje obchodu, a Lorenou Zapatou, obchodní ředitelkou pro LATAM.

Děkujeme za důvěru v naší zahraniční kancelář a přejeme spoustu úspěchů v Mexiku i dalších zemích.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko.
Zdroj: motv.eu

• Teritorium: Amerika | Mexiko | Zahraničí

Doporučujeme