Alžírsko: Kontakty

20. 8. 2018

© Zastupitelský úřad ČR v Alžíru (Alžírsko)

7.1. Kontakty na zastupitelské úřady ČR v teritoriu

V Alžírsku je jeden zastupitelský úřad ČR, a to velvyslanectví v Alžíru. Jeho kontaktní údaje jsou uvedeny na internetových stránkách www.mzv.cz/algiers.

zpět na začátek

7.2. Kontakty na teritoriální odbory na MZV ČR a na MPO ČR, zastoupení ostatních českých institucí v teritoriu (CzechTrade, CzechInvest, CzechTourism, Česká centra)

Kontakt na odbor států Blízkého východu a severní Afriky MZV ČR je uveden na internetových stránkách www.mzv.cz v sekci „o ministerstvu“, kapitole „organizační struktura“, podkapitole „Organizační struktura ministerstva“ a složce „Organizační schéma MZV“.

Kontakt na odbor zahraničně ekonomických politik II MPO ČR je uveden na internetových stránkách www.mpo.cz v sekci „Rozcestník“, kapitole „Ministerstvo“, podkapitole „O ministerstvu“ a složce „Organizační struktura ministerstva“.

Ostatní české instituce v teritoriu zastoupení nemají.

zpět na začátek

7.3. Praktická telefonní čísla v teritoriu (záchranka, dopravní policie, požárníci, infolinky apod.)

  • záchranka: 115
  • policie: 17 (četnictvo: 1055)
  • požárníci: 14
  • tísňové volání: 112

zpět na začátek

7.4. Internetové informační zdroje

Základní internetový informační zdroj je vyhledávací funkce na www.google.dz. Internetové stránky, pro jejichž vyhledání by se mohl obtížněji odhadovat název nebo dostatečně podobný slovní řetězec, jsou zejména:

zpět na začátek

Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

Tisknout Vaše hodnocení: