AMPER 2018 představí novinky z oblasti průmyslu 4.0 a internetu věcí

19. 1. 2018 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Veletrh AMPER, který se koná letos v březnu, vstupuje do druhého čtvrtstoletí své existence. Největší a nejvýznamnější elektrotechnická událost v ČR a na Slovensku je přehlídkou inovací v prezentovaných oborech. Návštěvníkům nabízí pohled do budoucnosti moderních technologií.

Veletrh se uskuteční ve dnech 20. až 23. března 2018 na brněnském výstavišti - letos už po šestadvacáté. Členové týmu AMPER 2018 ze společnosti Terinvest, která veletrh organizuje, se chtějí zaměřit na aktuální témata jako průmysl 4.0 či stále populárnější Internet of Things. Velkou pozornost věnují i rozvoji úspěšných doprovodných projektů AMPER Smart City, AMPER Start Up nebo AMPER Motion.

Loňský velmi úspěšný ročník navštívilo v Brně více než 43 000 tuzemských i zahraničních návštěvníků. Na akci v roce 2017 prezentovalo 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. AMPER 2017 potvrdil zvyšující se zájem zahraničí, odkud dorazila čtvrtina vystavovatelů a více jak dvanáct procent z celkového počtu návštěvníků.

Veletrh věnuje velkou pozornost také doprovodnému programu. Připravují se odborné konference, semináře a workshopy dotýkající se jak ryze odborných témat a norem, tak témat se zaměřením na mezinárodní obchodní spolupráci či export. Širokou veřejnost by měly zaujmout přednášky týkající se energetické soběstačnosti domácností a firem s praktickým přesahem.

Součástí je také tradiční soutěž o nepřínosnější exponát veletrhu Zlatý Amper. Významné a prestižní ocenění je podle pořadatelů "uznáním za návrh a výrobu nového konkurenceschopného produktu na světovém trhu za využití inovativní činnosti v oblasti výzkumu a vývoje".

Svoji účast na 26. ročníku veletrhu AMPER již potvrdily tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, ale také nově se prezentující firmy z České republiky, Slovenska, Německa, Turecka či Polska.

Na oficiálních stránkách veletrhu www.amper.cz, najdete přihláškový formulář, podrobné informace k veletrhu i kontakty na členy týmu AMPER 2018.

 Informace k veletrhu AMPER 2018 (564 kB)

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek