Avízo - zdarma na největší zemědělský veletrh v Argentině

16. 4. 2018 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Avízo - zdarma na největší zemědělský veletrh v Argentině Díky dohodě zemědělských veletrhů AgroActiva a Země Živitelka o výměně výstavních ploch jsou české firmy osvobozeny od platby za výstavní plochu na tomto největším argentinském zemědělském veletrhu.

AgroActiva je největší zemědělský veletrh v Argentině, vystavovatele na 250 hektarech každý rok navštíví přes 200.000 návštěvníků. Český firmy, díky spolupráci veletrhů Země Živitelka a AgroActiva a za finanční podpory Ministerstva zemědělství, se mohou letos tohoto veletrhu zúčastnit zdarma, bez platby za výstavní plochu. Česká republika bude mít svůj prostor ve stanu věnovaném zahraničnímu obchodu a již nyní registrujeme zájem více než pěti firem se této akce zúčastnit.

Veletrh se koná 6.-9. června ve městě Armstrong v provincii Santa Fé, kde probíhá nepřetržitě od roku 1995. Zúčastňují se ho všechny velké firmy, které v argentinském zemědělství působí, jak domácí tak zahraniční. Českou republiku budou zastupovat zástupkyně Ministerstva zemědělství a obchodní diplomat Velvyslanectví ČR v Buenos Aires, kteří budou podporovat naše firmy v jednání s návštěvníky našeho pavilonu.

Prezentaci AgroActivy lze stáhnout přes WeTransfer

Pro další informace prosím kontaktujte Ing. Karolínu Bartošovou z Ministerstva zemědělství na adrese karolina.bartosova@mze.cz nebo Tomáše Harta z Velvyslanectví v Buenos Aires na adrese tomas_hart@mzv.cz 

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Buenos Aires (Argentina). Autor: Tomáš Hart, obchodní rada.

AgroActiva pole

AgroActiva pole

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek