Britská značka prémiových vozů otevírá prodejní místa v Kolumbii

30. 9. 2018 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: CO - Kolumbie
  • Datum zveřejnění: 30.09.2018

Britská společnost Jaguar, která je známá výrobou luxusních vozů, v zemi postupně otvírá nová prodejní místa a nabídne také řadu nadstandardních výhod pro své klienty. Automobilka tím chce dosáhnout ještě větší posílení své přítomnosti v zemi.
Jaguar je přesvědčen o potenciálu kolumbijského trhu a pro získání nových zákazníků firma bude nově poskytovat zdarma pětiletý plán údržby vozidel a 3 roky plné záruky pro ty, kteří si zakoupí vůz této značky.
"Jaguar má nyní zcela nové obchodní zastoupení v Bogotě a Medellínu. Brzy otevřeme své autosalony také v Cali a Bucaramanze. Jsme přesvědčeni, že díky nadstandardním službám zaujmeme ještě více kolumbijských zákazníků, kteří dostanou kvalitní luxusní vozy, které jim budou sloužit po dlouhou dobu," říká Jessica Passos, generální ředitelka společnosti Jaguar pro Latinskou Ameriku.
Plán růstu automobilky Jaguar v Kolumbii zahrnuje také novou strukturu společnosti. Místní kancelář, která je přímou dceřinou společností Jaguar Velká Británie, bude zajišťovat veškeré komunikační činnosti, prodej a poprodejní servis pro Latinskou Ameriku, což ukazuje na dlouhodobý závazek v regionu.

Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade v Bogotě
Zdroj: portafolio.co

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: