Cekindo otevřelo (nejen) pro české podnikatele pobočku na Bali

7. 3. 2018 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Cekindo otevřelo (nejen) pro české podnikatele pobočku na Bali Česko-indonéská společnost Cekindo zahájila v letošním roce expanzi, jejímž prvním krokem je otevření pobočky na Bali. velvyslanec Ivan Hotěk, který slavnostně přestřihl pásku společně s bývalým indonéským ministrem průmyslu a obchodu prof. DR. Rahardi Ramelanem, a CEO Michalem Wasserbauerem, ocenil přínos Cekindo pro bilaterální relaci nejen v obchodní oblasti a popřál dynamickému týmu mnoho dalších úspěchů.

Expanzí na Bali, a otevřením pobočky koncipované jako designově unikátní sdílená kancelář s odborným zázemím, sleduje Cekindo především současný trend digitální a virtuální ekonomiky, ve které business není nutně vázán na konkrétní lokalitu, nicméně se neobejde bez zázemí a dodržování všech lokálních regulací. Početné komunitě, která se rozhodla kombinovat podnikatelské aktivity a pobyt v prostředí oblíbeného ostrova, tak nabízí zázemí kancelářského prostoru s prvotřídním technickým a logistickým servisem, jakož i odborným poradenstvím.

Za sedm let existence se společnost Cekindo se svými 100 zaměstnanci vypracovala na významného hráče v oblasti poradentství a podpory zahraničních firem vstupujících na Indonéský trh a rozšířilo poskytované služby na široké spektrum v  právní, korporátní, regulatorní daňové, účetní či vízové oblasti.

Přesto, že se firma během uvedeného období růstu logicky poněkud odklonila od intenzivního zaměření na české subjekty a klienti Cekindo dnes jsou především společnosti z jiných zemí, až již z regionu širší Asie, Evropy, USA a Austrálie, zachovává si vědomě své propojení s ČR. Český podnikatel je tak vždy vřele uvítán na níže uvedené adresea v přátelské atmosféře dostane detailní informace o principech i úskalích indonéského trhu.

Cekindo Business Center Bali
Istana Kuta Galeria Blok BW 2 No. 3A
Jl. Patih Jelantik, Kuta, Badung
Bali 80361
Indonesia
e-mail: info@cekindo.com
web: www.cekindo.com

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Jakartě (Indonésie). Autor: Jakub Černý, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek