Česká oficiální účast a Czech Agriculture Day na německém veletrhu Agritechnica

15. 11. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Česká oficiální účast a Czech Agriculture Day na německém veletrhu Agritechnica Hannoverská Agritechnica, která se koná každý lichý rok, představuje největší světový veletrh zemědělské techniky. České podniky jsou zde tradičně zastoupeny, v letošním roce se veletrhu od 12. do 18. listopadu 2017 zúčastnilo přes 29 vystavovatelů, z toho 11 v rámci podporované oficiální účasti.

V úterý 14. 11. 2017 se na stánku Farmet a. s., českoskalického výrobce zemědělských strojů, konala networkingová akce Czech Agriculture Day, v rámci které byly představeni účastníci oficiální expozice včetně BVV a brněnského veletrhu Agrotech. S krátkými projevy vystoupili výkonný ředitel Asociace zemědělské techniky D. Benža, zástupce MPO M. Voráček, generální ředitel spol. Farmet a. s. Karel Žďárský a obchodní rada ZÚ Berlín T. Ehler.

Agritechnica má strategický charakter a české firmy se jí pravidelně účastní, mj. s ohledem na význam dlouhodobých osobních vztahů v branži. Stánky předních firem jako např. Agrio, Bednar FMT, Farmet či Zetor čítaly rozlohu v řádu stovek m2, nově se na tomto veletrhu představila i Tatra, které se podařilo úspěšně vstoupit na německý trh.Czech Agricultural Day

Czech Agricultural Day

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Berlíně (Německo). Autor: Tomáš Ehler, obchodní rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek