České společnosti se prezentovaly na veletrhu Automechanika Istanbul 2019

15. 5. 2019 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: TR - Turecko
  • Datum zveřejnění: 14.05.2019

Na istanbulském výstavišti Tüyap se sešlo na 1 397 vystavovatelů ze 38 zemí světa, kteří během čtyř dnů představili své produkty téměř 50 tisícům návštěvníků. Na především aftermarketovém, evropsko-asijském veletrhu samozřejmě nechyběla česká stopa. 
V rámci oficiální účasti organizované Českou agenturou na podporu obchodu CzechTrade se letošního již čtvrtého ročníku konaného v tureckém Istanbulu zúčastnili dva čeští vystavovatelé -  TESLA BLATNÁ, a.s., člen AutoSAP a pravidelný účastník veletrhů značky Automechanika, a firma HRONOVSKÝ s.r.o. Expozice realizovaná za výrazné finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu se rozkládala na ploše přes 30m2 na velmi dobře situovaném a návštěvníky frekventovaném místě, přímo naproti hlavnímu vchodu výstavy. 
„Ve srovnání s předchozím ročníkem turecké automechaniky je znatelná její narůstající účast. Mezi nové zájemce o naše výrobky tak patřily firmy z Libye, Sýrie, Íránu, Iráku, Alžírska, Egyptu a Izraele. Stávajícími partnery poté byly především bulharské a italské společnosti. Přínos, respektive výsledky z účasti, se však ukáží až v průběhu několika týdnů" uvedl Ondřej Křivanec, vedoucí prodeje a nákupu autodílů ve společnosti TESLA BLATNÁ, s.r.o., která se této akce zúčastnila již potřetí.

Ve spolupráci s AutoSAP vypracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu.

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: