Česko jako oblíbená destinace pro španělské seniory

23. 2. 2018 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Česko jako oblíbená destinace pro španělské seniory CzechTourism Madrid letos ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Madridu bude pokračovat v prezentaci ČR jako zajímavé destinace pro španělské seniory, tentokrát se zaměřením na mimopražské regiony.

Celoroční projekt, jehož cílem je oslovit seniorní turisty, prodloužit jejich pobyt v ČR a nově zejména zaměřit propagaci na mimopražské regiony, je založen na spolupráci s osvědčenými celonárodními operátory a s partnery na úrovni samosprávy, kteří zajišťují významnou finanční podporu seniorní turistice.

„Vzhledem ke stárnutí španělské populace se seniorní turisté stávají důležitým klientem pro operátory – a ČR nabízí řadu služeb a turistických lákadel právě pro tuto cílovou skupinu,“ komentuje projekt ředitelka CzechTourism Madrid Markéta Lehečková.

„V loňském roce se díky spolupráci Velvyslanectví a CzechTourism Madrid v rámci Projektu ekonomické diplomacie podařilo vytvořit velmi úspěšný pobytový balíček Brno a jižní Morava pro seniory v kombinaci s Prahou. Díky nadprůměrnému prodeji tohoto produktu se nám letos podařilo prosadit tento produkt do nabídky státem dotovaných turistických pobytů pro seniory, což je bezprecedentní úspěch,“ oceňuje.

Akce, která zahrnuje rozsáhlou mediální a reklamní kampaň, vzdělávání prodejců, tisk speciálního katalogu či řadu prezentačních akcí, je pořádána v rámci úspěšného nástroje Projektů ekonomické diplomacie.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Madridu (Španělsko). Autor: Zdeňka Kostik Šubrová, zástupce velvyslance.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek