CzechTourism a české cestovky lákají kuvajtské turisty do České republiky

22. 11. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - CzechTourism a české cestovky lákají kuvajtské turisty do České republiky Dne 19. listopadu 2017 se v prostorách hotelu J.W. Marriott Kuwait uskutečnil seminář s názvem „Czech Republic – Land of Stories“, na kterém zástupci agentury CzechTourism a českých cestovních kanceláří a lázní prezentovali kuvajtskému publiku Českou republiku jako turisticky přitažlivou destinaci.

Seminář, na jehož přípravě se v rámci projektů ekonomické diplomacie (PROPED) podílelo české velvyslanectví v Kuvajtu, byl součástí širšího roadshow CzechTourism v Kuvajtu, Íránu a Spojených arabských emirátech, a měl za cíl přiblížit kuvajtskému publiku atraktivitu České republiky jako turistické destinace, vysokou úroveň českého lázeňství a zdravotnictví, ale i nepřeberné možnosti volnočasového a sportovního vyžití, zážitkové turistiky a přírodních a kulturních krás země.

Kromě možnosti prezentovat krásy naší vlasti měli přítomní zástupci českých lázní a cestovek příležitost setkat se tváří v tvář se svými kuvajtskými protějšky, představit jim své služby a domluvit se na případné obchodní spolupráci.

Soudě dle pozitivních ohlasů kuvajtských účastníků a hostů semináře a následné večerní recepce slavila akce úspěch, což mimo jiné dokládá i zájem kuvajtských médií. Seminář byl ze strany zastupitelského úřadu pokryt i na sociálních sítích (Facebook) a fotografie z akce je možné shlédnout na FB účtu zastupitelského úřadu.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Kuvajtu (Kuvajt). Autor: Jakub Jaroš, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek