CzechTrade organizuje společnou expozici na největším veletrhu kybernetické bezpečnosti it-sa

7. 5. 2019 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Od 8. do 10. října 2019 se uskuteční v německém Norimberku největší evropský veletrh zaměřený na IT bezpečnost it-sa. České firmy zabývající se tématem kybernetické bezpečnosti mají jedinečnou příležitost využít na svou účast dotaci!

Naše čtenáře jsme již v minulosti informovali o možnosti účastnit se vybraných zahraničních veletrhů s finanční podporou od agentury CzechTrade s rámci projektu NOVUMM KET. Hlavním cílem projektu NOVUMM KET je usnadnit malým a středním podnikům vstup na zahraniční trhy prostřednictvím účasti na společných i individuálních expozicích na zahraničních veletrzích.

Od 8. do 10. října 2019 se uskuteční v německém Norimberku největší evropský veletrh zaměřený na IT bezpečnost it-sa. České firmy zabývající se tématem kybernetické bezpečnosti mají jedinečnou příležitost využít na svou účast dotaci. Dotace je určena malým a středním podnikům se sídlem či provozovnou mimo Prahu. Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií možnost čerpat dotaci max. 90 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy činí 50 %.

Za pomoci projektu NOVUMM KET mohou firmy ušetřit čas i peníze a dosáhnout efektivní a úspěšné účasti na veletrhu, který by pro ně mohl být jinak velmi komplikovaný.

Veletrh it-sa je největší platforma zaměřená na IT bezpečnost v Evropě. V roce 2018 zde prezentovalo své inovace 700 vystavovatelů a akci navštívilo přes 14 tisíc odborníků.

Máte-li zájem o zaslání více informací jak k veletrhu, dotaci či společnému stánku, kontaktujte výhradní zastoupení veletržní společnosti v ČR, paní Naďu Lichte, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548, nebo paní Evu Novotnou z agentury CzechTrade: eva.novotna@czechtrade.cz

Detailní informace naleznete na webu CzechTrade.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek