Do Číny zamíří podnikatelská mise

14. 9. 2019 | Zdroj: Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR)

Ve dnech od 3. do 7. listopadu 2019 se uskuteční podnikatelská mise doprovázející předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka během jeho návštěvy Čínské lidové republiky. V rámci akce se v Šanghaji, Hangzhou a Pekingu uskuteční podnikatelská fóru a B2B jednání.

Účast na podnikatelské misi je doporučena zejména firmám z těchto odvětví: automobilový průmysl, civilní letecký průmysl, důlní, těžební a ropný průmysl, energetický průmysl, environmentální technologie a s tím související služby, nábytkářský průmysl, sklářský a keramický průmysl, strojírenství (např. obráběcí stroje), zdravotnická technika, farmaceutický průmysl, zemědělství, vinařství a potravinářský průmysl, železniční a kolejová doprava, služby – cestovní ruch, logistika, ICT, E-commerce.

Na přípravě programu spolupracuje Svaz průmyslu a dopravy ČR s Velvyslanectvím ČR v Pekingu, Generálním konzulátem v Šanghaji, kancelářemi CzechTrade v Číně a čínskými partnery. Program bude postupně upřesňován a přihlášení účastníky budou průběžně informováni.

Účastnický poplatek činí 61 000 Kč na osobu, pro členy Svazu průmyslu a dopravy ČR 57 950 Kč, a zahrnuje: kvalitní ubytování v jednolůžkových pokojích, místní přepravu autobusem, účast na fórech a společných akcích, vízový poplatek, zápis v prezentačním katalogu účastníků a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka Svazu průmyslu a dopravy ČR během cesty. Před cestou obdrží účastníci zálohovou fakturu na účastnický poplatek. Vyúčtování bude provedeno po návratu daňovým dokladem, po závěrečné kalkulaci všech nákladů spojených s cestou. Přeprava vládním speciálem je zdarma.

Vzhledem k omezenému času na registrace na veletrh a nutnosti zařízení víz pro všechny účastníky je nejlépe registrovat se co nejdříve, nejpozději však do 26. září 2019 do 12:00. Kontaktní osoba pro zajištění mise: Ing. Petra Šeráková, tel.: +420 225 279 404, ev. +420 731 411 179, e-mail: pserakova@spcr.cz.

Informace k přihlášení naleznete v Kalendáři akcí nebo na webu SP ČR.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek