Enterprise Europe Network ČR na veletrhu cyklistiky na Tchaj-wanu

9. 11. 2018 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Enterprise Europe Network ČR na veletrhu cyklistiky na Tchaj-wanu Podzimní mezinárodní cyklistická show Taipei Cycle 2018 uzavřela v sobotu své brány, kde hostila cca 1 150 vystavovatelů z 34 zemí světa. Téměř čtvrtinu vystavovatelů tvořily zahraniční firmy, z České republiky prezentovaly své produkty na stánku Enterprise Europe Network ČR dvě společnosti – Haven Sport s.r.o. a Amulet Bicycles.

Veletrh vyčlenil extra sekci „Taipei Cycle+“, věnovanou IoT aplikacím, bluetooth technologiím a mobilním zařízením, které přináší inovace do rozvoje globálního cyklistického průmyslu a mění celkový přístup k cyklistice. Probírala se také otázka dalšího vývoje dumpingových cel, uvalených na čínské výrobce a vývozce elektrokol.

Mezinárodní výzkumy trhu předpovídají, že celosvětový trh s jízdními koly bude v období 2018–2022 růst na 44,4 miliardy USD. Jak se bude tento sektor dál vyvíjet, může naznačit již další ročník Taipei Cycle v roce 2019. Po letošním podzimním termínu se organizátor TAITRA vrací k „osvědčenému“ jarnímu datu (27.–30. 3. 2019), které může nabídnout vystavovatelům lepší obchodní příležitosti, neboť půjde o první velkou cyklistickou show roku.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek