Firma G2K otevře pobočku ve Švédsku

17. 6. 2019 | Zdroj: BusinessInfo.cz

motiv článku - Firma G2K otevře pobočku ve Švédsku Stavebnictví ve Skandinávii zažívá v současnosti veliký boom, čehož vedle velkých hráčů na trhu využívá ve spolupráci se zahraniční kanceláří CzechTrade i česká společnost z kategorie malých středních podniků, firma G2K.

Ta je dodavatelem geodetických služeb. Firma postupně realizovala dodávky pro projekty v Göteborgu, výstavbu tovární haly v Grundsee a projekt developerské výstavby ve Stockholmu.

Letos se firma představila nákupčím dvou největších stavebních gigantů ve Finsku, firem SRV a YIT. Teď chystá G2K spolu s kanceláří CzechTrade ve Stockholmu vstup na švédský trh – připravuje se otevření místní pobočky firmy. V září se firma zúčastní i prezentace dodavatelů pro společnost Femern Belt Development, stavitele projektu podmořského tunelu mezi Dánskem a Německem.

Převzato z časopisu Export a podnikání, přílohy týdeníku Euro a měsíčníku Profit, vycházející ve spolupráci s agenturou CzechTrade a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Autor článku: Tomáš Rousek, Stockholm.
Rubrika časopisu na euro.cz

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek