Firma LINET zakončila úspěšný rok banketem ve Visegrádském domě v Kapském městě (JAR)

4. 12. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Firma LINET zakončila úspěšný rok banketem ve Visegrádském domě v Kapském městě (JAR) Velvyslanectví České republiky v Pretorii a firma LINET připravily ve Visegrádském domě v Kapském městě slavnostní galavečer pro partnery, distributory, zástupce klinik a státního sektoru. Akce byla vyjádřením podpory firmě ze strany české diplomacie při realizaci obchodních aktivit v subsaharské Africe i důležitým signálem pro místní partnery dokládajícím kredibilitu české firmy.

Na poslední listopadový týden připravily Velvyslanectví České republiky v Pretorii a firma LINET ve Visegrádském domě v Kapském městě slavnostní galavečer pro partnery, distributory, zástupce klinik a státního sektoru. V rámci bohatého programu vystoupilo umělecké duo, hosty bavil kouzelník a pro hosty byly připraveny individuální prezentace produktů firmy (nemocničních lůžek). Hosty přivítal velvyslanec České republiky v Jihoafrické republice Michal Král. Marketingový manažer Michal Dostál a obchodní manažerka firmy LINET Jitka Stránská zhodnotili dosavadní působení firmy v Jihoafrické republice a potvrdili záměr společnosti dále expandovat v regionu subsaharské Afriky. 

Podle zástupců firmy LINET nabízí region subsaharské Afriky velký potenciál a investiční možnosti místních vlád i soukromých subjektů. Zároveň má svá specifika v mnoha směrech podobná trhu zemí Perského zálivu. Z pohledu české firmy se jedná o relativně nestabilní region. Poptávku v oboru zdravotnického vybavení podporuje zatím stále ještě neuspokojená poptávka po výrobcích evropské kvality a světové špičky v tomto oboru. LINET dokáže díky globálním zkušenostem poskytnout taková řešení, která jsou přizpůsobená kulturním potřebám a finančním představám místních zákazníků.

Akce se uskutečnila dne 29. listopadu 2017 a byla mimo jiné odměnou stávajícím partnerům za jejich dosavadní spolupráci. Realizace banketu na půdě diplomatické mise pak byla důležitým signálem pro potenciální partnery dokládajícím kredibilitu firmy a zároveň vyjádřením podpory ze strany Velvyslanectví České republiky při realizaci marketingových a obchodních aktivit firmy LINET v regionu.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Pretorii (Jihoafrická republika). Autor: Mgr. Viktor Dolista, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek