Ford dokončil renovaci za 1 miliardy dolarů ve dvou závodech v Chicagu, zakoupil 600 robotů, 3D tiskárny a zlepšil pracovní prostředí zaměstnanců

29. 6. 2019 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: US - Spojené státy americké
  • Datum zveřejnění: 29.06.2019

Ford investoval 40 milionů dolarů na zlepšení sociálního zázemí pro zaměstnance. Jedním z nejvítanějších vylepšení jsou obří stropní ventilátory, které chladí výrobní halu. Ford zakoupil i nové roboty Fanuc, které se používají k přesunu a svařování podvozků, a uvedl do provozu nové vedoucí centrum, které umožňuje lepší sledování celé výrobní linky. To usnadňuje identifikaci problémů, od doby, kdy bylo uvedeno do provozu, pomohlo zjistit a opravit problémy s dopravními pásy a svařováním.
Společnost také zakoupila dvě nové 3D tiskárny v celkové hodnotě více než 150 000 dolarů. Tiskárny mohou rychle a levně opravovat díly, v případě, že se kus zařízení zlomí a hrozí vypnutí linky. V montážním středisku Torrence Avenue a v lisovně v Chicago Heights se vyrábí nejprodávanější Ford Explorer. Do těchto svých součástí přijal Ford 500 nových pracovníků, čímž se celková částka zaměstnanců zvedla na cca 6500. Zaměstnanci v závodech pracují na tři směny, 24 hodin denně. Každých 52 vteřin vyjíždí z továrny nový vůz, v loňském roce jich bylo vyrobeno 335 000.

Zdroj: www.chicagobusiness.com/manufacturing/ford-unveils-1-billion-upgrade-chicago-plant
Zpracoval kolektiv zaměstnanců zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: