FuckUp Nights: Manažerská selhání úspěšných jako poučení pro ostatní

27. 3. 2018 | Zdroj: BusinessInfo.cz

O svých manažerských selháních ve vedoucích pozicích budou v dubnu v Praze hovořit osobnosti českého byznysu. „Otevřít téma průšvihů ve sféře leadershipu považuji za nesmírně důležité. Je potřeba o nich mluvit a díky tomu si uvědomit, že chybovat je normální i v oblasti vedení lidí,“ říká ředitel ELAI Lukáš Sedláček.

European Leadership & Academic Institute (ELAI) pořádá v úterý 24. dubna v prostorách pražské galerie DOX speciální setkání ze série FuckUp Nights.

FuckUp Nights jsou tradiční akcí, poukazující na chyby a přehmaty, jichž se dopouštějí i ti nejúspěšnější zástupci podnikatelské sféry. Jejich zkušenosti jsou de facto návodem pro jejich následovníky, jak se omylům vyhnout.

„Proto jsem přišel s nápadem připravit tento mimořádný díl. Přehmaty se nevyhýbají ani osobnostem v nejvyšších patrech byznysu, které jsme pozvali, aby nám ty své představily. Selhání by nás totiž neměla odradit, ale spíše poskytnout poučení a motivaci, abychom příště dělali lepší rozhodnutí,“ doplňuje Lukáš Sedláček.

Unikátní mix firemních lídrů

Na setkání se představí unikátní mix lídrů velkých firem a startupů, kteří poprvé veřejně promluví o svých nezdarech a ukážou, co jim neúspěchy dávají pro jejich další život.

Pozvání ELAI přijali a o svých selháních ve vedoucích pozicích budou hovořit Zbyněk Frolík, zakladatel firmy Linet, Renata Mrázová, globální HR ředitelka NN, Martin Záklasník, ředitel E.ON, či Lucie Brešová, CEO úspěšného brněnského startupu Kiwi. Představí se i majitel Chateau Mcely James A. Cusumano.

„Chyb v oblasti vedení lidí jsem udělal mnoho. Jelikož jsem ale v principu optimista a pořád se snažím dívat dopředu a hledat cestu, kudy se ubírat, považuji chyby za samozřejmost a součást životního vzdělání,“ shrnuje jeden z nejúspěšnějších tuzemských podnikatelů Zbyněk Frolík.

Dynamika bohatství

Pozvání na akci přijal i Roger James Hamilton, autor bestsellerů na žebříčku The New York Times. Hamilton je zároveň koučem, futuristou, sociálním podnikatelem a tvůrcem metodiky Dynamika bohatství. Ta lidem pomáhá poznat mentální vzorce, podle kterých se rozhodují úspěšní lidé.

Akce se uskuteční v prostorách nově otevřené multifunkční haly Centra moderního umění galerie DOX. Začátek je v 19.30, vstupenky lze zakoupit na www.loopeny.cz. FuckUp Night - Leadership Special je součástí „NeKonference o Inovaci Myšlení”, která předchází seriálu akcí Týden inovací 2018.

Co je Týden inovací?

Největší událost na podporu inovací v ČR, která letos proběhne ve dnech 14. až 20. května. Pořadatelskou organizací je právě ELAI.


Redakčně upravená tisková zpráva ELAI

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek