Guntis Belevich: "Náš nový podnik AS SVC Group bude vyrábět pro asijský trh"

21. 2. 2018

  • Země: LV - Lotyšsko
  • Datum zveřejnění: 14.02.2018

Tento týden byla zaregistrována společnost AS SVC Group s pevným základním kapitálem 100 tisíc eur. Předsedou představenstva je Janis Lauga a členové představenstva jsou Juris Savickis a Anatoly Demidov. Místopředsedou rady je bývalý ministr zdravotnictví Guntis Belevich.

V rozhovoru s rus.db.lv objasnil Guntis Belevich, že AS SVC Group byla vytvořena s cílem vyvíjet farmaceutické projekty v Asii. „Toto směřování není náhodné, " řekl obchodník a dodal, že asijské země se rychle rozvíjí a zájem lotyšských podnikatelů o tento trh je přirozený. Lotyšský chemicko-farmaceutický průmysl má svou vlastní bohatou historii vývoje, zkušeností a praxe. V době SSSR byl považován za nejprogresivnější odvětví průmyslu. "

Belevich dále uvedl, že skupina AS SVC byla vytvořena pro vývoj přesně specifikovaných zakázkových projektů. "Jedná se o vývoj produkce aktivních látek, které budou další závody používat k přípravě specifických lékových forem." Termín a objem investic do nové produkce je však stále neznámý.

Zdroj: Rus.db.lv
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Riga

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: