Produkty zdravé výživy, mléčné výrobky a pivo

26. 7. 2019

  • Země zadání: Izrael
  • Země určení: Izrael
  • Datum zveřejnění poptávky: 26.07.2019
  • Poptávka je platná do: 23.08.2019
  • Referenční číslo: PO201900713
Průmyslové obory:
  • Potravinářský průmysl

Popis poptávky v českém jazyce:

Rychlé rostoucí izraelský maloobchodník se zaměřením na organické a přírodní trhy, a trhy se sportovní výživou hledá výrobce následující produktů:

1. Superpotraviny (potraviny, která mají vysoký obsah látek, která by měly prospívat zdraví. Jde například o vitamíny a minerální látky)
2. Vegetarián / Vegan
3. Bez lepku / laktózy / cukrů
4. Organické produkty
5. Pivo / alkoholické nápoje
6. Mléko a mléčné výrobky

Společnost dováží vybrané zdravé produkty a distribuuje je na izraelský trh - biopotraviny a nápoje, superpotraviny, etnická jídla, bezlepková jídla, vitamíny, doplňky stravy, sportovní výživa, bio kosmetika, zdravotní výrobky, pivo. Společnost má prestižní zázemí v izraelském a evropském potravinářském průmyslu, zejména v odvětví mléka a mléčných výrobků. Výrobky musí mít kosher certifikát. Poptávající je velmi otevřený novým výrobkům z jiných zemí a s postupem získání kosher certifikátu by zájemcům poradil.

Informace o společnosti:
Rok založení: 2003
Počet zaměstnanců: 70

Zájemci o poptávku nechť zašlou prezentační materiály kontaktní osobě jana.vapenikova@czechtrade.cz v kopii na anastasiya.gluhov@czechtrade.cz z CzechTrade v Tel Avivu, která informaci o zájmu předá izraelské Federaci obchodních komor a v případě, že sortiment bude odpovídat zadání, pracovnice komory zašle kontakt na poptávajícího k předání tuzemskému zájemci.

Kontaktní informace:

Tisknout Vaše hodnocení: