Incomingová mise na mezinárodní zemědělský veletrh Země Živitelka

12. 7. 2019 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - Incomingová mise na mezinárodní zemědělský veletrh Země Živitelka Velvyslanectví České republiky v Bělehradě organizuje ve dnech od 21. do 23. srpna 2019 incomingovou misi do České republiky na veletrh Země Živitelka. Akce je připravována v rámci schválených projektů Ministerstva zahraničních věcí České republiky na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) 2019.

Cílem incomingové mise je především představit vysokou úroveň české genetiky v oblasti plemen skotu smíšené užitkovosti, ale i širokou nabídkou českých firem v oblasti zemědělských technologií a zemědělské mechanizace.

Součástí projektu jsou B2B jednání s představiteli dovozců „genetiky“, chovatelů skotu a představitelů státní správy odpovědných za rozvoj produkce mléka. Přípravu akce, komunikaci s českými podnikatelskými subjekty a realizaci programu v České republice zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Bělehradě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství České republiky.

Zájemci o účast na B2B jednání se mohou hlásit na e-mailové adrese commerce_belgrade@mzv.cz a to nejpozději do 31. července 2019.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Bělehradě (Srbsko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek