Kybernetická bezpečnost – možnost účasti na misi do Indie

18. 10. 2019 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR a Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) organizují v rámci projektu ekonomické diplomacie misi českých společností zaměřených na kybernetickou bezpečnost do Indie.

Událost, která proběhne ve dnech od 20. do 22. listopadu 2019, má za cíl prezentovat české společnosti působící v oboru kybernetické bezpečnosti, a stejně tak poskytnout prostor pro jednání s vybranými partnery.

V rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED je organizována mise českých společností zaměřených na kybernetickou bezpečnost do Indie. Mise proběhne v návaznosti na summit EU – Indie a Konferenci o kybernetickém právu, kybernetické kriminalitě a kybernetické bezpečnosti, a kde česká delegace rovněž plánuje účast. Velvyslanectví České republiky v Dillí následně uspořádá v hlavním městě seminář na půdě velvyslanectví a navazující společenský podnik.

Indie se řadí ke světovým mocnostem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Po implementaci programu na podporu vědeckotechnické spolupráce mezi Indií a Českou republikou se ICT sektor navíc stal podporovaným oborem bilaterální spolupráce v oblasti vědy a techniky. Kybernetická bezpečnost představuje potenciál pro české subjekty, a to jak pro prodej produktů, tak pro navázání spolupráce a získání know-how a cenných poznatků v oblasti vývoje.

Přípravu mise zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Dillí. Pro více informací kontaktujte prosím obchodního radu Velvyslanectví Milana Dostála, e-mail: Milan_Dostal@mzv.cz.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Dillí (Indie). Autor: Milan Dostál, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek