Life Science Partnering v Rakousku propojí vědce s firmami

27. 7. 2019 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - Life Science Partnering v Rakousku propojí vědce s firmami Mezinárodní sympozium Life Science Partnering 2019 navazuje na předchozí úspěšný ročník, který navštívilo více než 70 účastníků z Německa, Itálie, ČR a Rakouska. Cílem akce je propojit akademickou sférou s průmyslem a podpořit vzájemnou spolupráci v oblasti Life Sciences.

Sympozium se uskuteční 28. října 2019 v Innsbrucku. Na úvodní příspěvky, které představí příklady úspěšné spolupráce výzkumných institucí a firem, naváže „pitching session“, kde mají účastníci možnost představit své projekty. Registrace na pitching session je otevřena do 30. 9. 2019

V odpoledních hodinách bude vyhrazen prostor pro předem domluvená B2B jednání, jichž se zúčastní i přednášející z dopolední části. Vědci a firmy budou mít možnost navázat kontakty, prezentovat vědecké výsledky přínosné pro průmysl a hledat oblasti vzájemné spolupráce se zaměřením na Life Science Engineering a zdravotnické technologie.

Účast na akci je zdarma, nutná je předchozí registrace. Při neúčasti bez odhlášení je účtován poplatek 100 euro + DPH. Jazykem konference je angličtina.

Více informací včetně registrace naleznete na stránkách akce. Organizátoři akce: Standortagentur Tirol, Life & Health Science Cluster Tirol a Enterprise Europe Network, místo konání: Haus der Begegnung, Rennweg 12, 6020 Innsbruck

Informace poskytnuta Zastupitelský, úřadem České republiky ve Vídni (Rakousko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek