Miami se zaměřuje na finanční firmy v Chicagu

21. 6. 2019 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: US - Spojené státy americké
  • Datum zveřejnění: 21.06.2019

Zástupci Miami Downtown Development Authority navštívili tento týden Chicago, kde jednali s vedoucími pracovníky chicagských firem o možnosti jejich přesunu na Floridu. Zaměřují se především na malé a středně velké finanční firmy, které mohou snadněji přesunut své lukrativní podniky na jih a otevřít zde svou novou základnu.
Delegace z Miami přesně neuvedla, na které firmy v Chicagu se zaměří, ale nejvíce se zajímala o manažery hedžových fondů, fondů futures a o soukromý kapitál. Kromě toho se setkala s firmami, které tento sektor obsluhují, včetně Chicagského bankovního střediska Northern Trust a Cortland Capital Market Services.
Miami v posledních letech vybudovalo novou infrastrukturu, která by mohla podpořit nové podniky, včetně nových bytů, kancelářských prostor a nového regionálního železničního systému, na druhou stranu podle Christophera Gillocka, výkonného ředitele investičního bankovnictví Colonnade Advisors, má Chicago mnohem větší ekosystém obchodu a jeho centrální geografická poloha umožňuje lepší přístup do zbytku země. 

Zdroj: www.chicagobusiness.com/finance-banking/miami-targets-chicagos-financial-firms
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: