Možnost účasti českých firem na veletrhu potravin, nápojů a pohostinství v Jordánsku

29. 8. 2019 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

České firmy z potravinářského sektoru mají možnost účasti na veletrhu nabízejícím perspektivní příležitost k pronikání na jordánský trh potravin, nápojů a služeb pohostinství. Jedná se o „6. mezinárodní veletrh potravin, nápojů a pohostinství“, který představuje významnou mezinárodní akci svého druhu realizovanou v Jordánském hášimovském království.

Avizovaná událost se uskuteční ve dnech 13.–15. října 2019, informace k její organizaci jsou zveřejněny na webových stránkách veletrhu a dále na YouTube. Další podrobnosti lze nalézt na Facebooku (Pictures and details of HORECA JORDAN 2014, 2015, 2016, 2017, 2018). Veletrh má potvrzenou mezinárodní účast mj. z Iráku, Egypta nebo Palestiny a představí návštěvníkům nabídku v potravinářství, nápojích a pohostinských službách. Jedná se o příležitost seznámit se současnými trendy, po kterých panuje poptávka v Jordánsku i okolních zemích v regionu.

Akce proběhne v areálu „International Motor Show“, tj. v mezinárodním konferenčním a výstavním centru vybudovaném na dálnici vedoucí z Ammánu k mezinárodnímu letišti Queen Alia International Airport.

Veletrh nabízí nejen účastníkům z arabského světa, ale i firmám z jiných zemí příležitost předložit své nabídky a poznat zájmy firem v oboru. Současně přináší možnost zúčastnit se doprovodných akcí.

Podrobnosti lze nalézt na shora uvedených odkazech, další informace je možné získat na e-mailu admin6@lawrenceconferences.com a na telefonu +962 6 464 2503. Účast českým firmám přinese navázání kontaktů s významnými místními firmami a zkušenosti z oboru v této části arabského světa. Velvyslanectví České republiky v Ammánu je v případě jakýchkoli dalších dotazů připraveno nabídnout veškerou potřebnou součinnost.

S ohledem na skutečnost, že Jordánsko si dlouhodobě udržuje stabilní ekonomickou a politickou úroveň s relativně vysokým stupněm bezpečnosti, se jedná o reálnou příležitost pro české firmy z oboru potravin, nápojů a pohostinství. Zastupitelský úřad doporučuje českým zainteresovaným firmám seznámit se na webových stránkách s organizací veletrhu a zvážit svou účast. Případná účast přinese možnost představit svoji nabídku a získat zkušenosti i kontakty v oboru potravin, nápojů a pohostinství v Jordánsku, jakož i příležitost rozšířit své dodávky do okolních zemí v rámci blízkovýchodního regionu.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Ammánu (Jordánsko). Autor: Ing. Josef Kostiha, vedoucí obchodně-ekonomického úseku.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek