Nealkoholické sladové nápoje

23. 9. 2019

  • Země zadání: Dánsko
  • Země určení: Dánsko
  • Datum zveřejnění poptávky: 23.09.2019
  • Poptávka je platná do: 26.10.2019
  • Referenční číslo: PO201900854
Průmyslové obory:
  • Ostatní
  • Potravinářský průmysl

Popis poptávky v českém jazyce:

Poptávající dánská firma je v nová společnost, která se věnuje obchodování s různými nápoji, které lze považovat za kategorii nealkoholických nápojů. Na začátku by se chtěli zaměřit na sladové nápoje (0,0% alkohol) s přidanou chutí (citron, granátové jablko, tropické, broskev, ananas).

Chceme-li být nově založenou společností, chtěli bychom se dostat do kontaktu s potenciálními dodavateli, kteří jsou schopni vyrábět vysoce kvalitní výrobky v malých sériích, kteří budou schopni pomáhat při vývoji produktů a budou ochotni vyrábět soukromé značky. Dále máme zájem přivést 0,0% alkoholické pivo na dánský trh (dlouhodobě se zaměřujeme na více variant, jako je pilsner, weiss atd., Ale chtěli bychom začít klasickým pilsnerem).

U tohoto produktu hledáme pivovar (nejlépe minipivovar), protože pivo, které bychom chtěli vyrobit, by mělo být vyrobeno původním „pivním způsobem“ a poté je alkohol z produktu odebrán. Znovu pro tento produkt hledáme výrobce v malém měřítku, který by mohl pomoci s vývojem tohoto produktu a také ochotný vyrobit privátní značku.

Pro firmu není důležité zda pivo bude dodáváno v plechovkách nebo v lahvích. Nejdůležitější je, aby pivo bylo dobré a mělo opravdu 0,0% alkoholu (ne 0,5% nebo 0,1%, ale pouze 0,0%).

Poptávající si nepřeje být v první fázi výběru jmenován. Pro bližší informace prosíme o zaslání propagačních materiálů (stručný katalog výrobků) a krátkou prezentaci společnosti na níže uvedenou kontaktní osobu. Po předání profilů českých ideálních kandidátů, poptávající vybere nejvhodnější potenciální dodavatele, které následně přímo osloví a sdělí další podrobnosti o poptávaných produktech.

Popis poptávky v cizím jazyce:

We are in process of starting a company branding and trading different beverages that can be considered in the soft drink category. As a start we would like to focus on malt beverages (0,0% alcohol) with added flavour (lemon, pomegranate, tropical, peach, pineapple).

As we will be a newly started company we would like to get in touch with potential suppliers that are able to produce high quality products in small batches who will be able to assist in the development of the products as well as willing to produce private label. Furthermore we are interested in bringing a 0,0% alcohol beer to the danish market (long term we are looking at more variants like pilsner, ale, weiss, etc., but we would like to start with a classic pilsner).

For this product we are looking for a brewery (preferable microbrewery) as the beer we would like to produce should be produced in the original "beer way" and then the alcohol is taken out of the product thus a soft drink manufacturer is not able to produce this. Again for this product we are looking for a small scale producer that could assist in the development of the product as well as willing to produce private label.

We are not limited to a discussion if we want to work with can suppliers or bottle suppliers. The most important thing is that the beer is good and 0,0% alcohol (not 0,5% or 0,1%, but 0,0%).

Kontaktní informace:

Tisknout Vaše hodnocení: