Představení vozů Tatra na veletrhu v Sydney

18. 4. 2018 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: AU - Austrálie
  • Datum zveřejnění: 17.04.2018

Minulý víkend proběhla výstava National Diesel Dirt & Turf Expo, která se konala v Sydney již potřetí. Od 13. do 15. dubna byla k vidění široká škála zemědělských strojů, nákladních vozů a dalšího příslušenství. První ročník organizovaný v roce 2015 vznikl jako odezva na probíhající konstrukční boom v západním Sydney.

Cílem tohoto veletrhu je pomoci stavebním dodavatelům s výběrem zařízení a ukázat i širší veřejnosti aktuálně nejmodernější technologie v oblasti zemědělských a stavebních strojů a dalšího zařízení. Mezi vystavovanými jsou z velké části výrobci nebo dodavatelé zemních strojů a zařízení, nákladních automobilů, jízdních kol, sekaček, různých pomůcek a další. Přestože se jedná o poměrně nový veletrh, není pochyb o tom, že jde o velice oblíbenou akci. Jen v loňském roce veletrh navštívilo přes 43 000 lidí, kteří si mohli prohlédnout stánky s více než 200 vystavovateli. 

V prostorách venkovního areálu se návštěvníci setkali i s nákladními vozy české automobilky Tatra. Ta již řadu let dováží své vozy na australský trh, kde před lety návázala úspěšnou spolupráci s australským obchodním partnerem Offroad Trucks Australia. Ten zde zastřešuje nejen samotný prodej vozů Tatra, ale i servis a prodej náhradních dílů.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

 

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: