Prezentace sektoru Smart Cities ve Španělsku

30. 7. 2019 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - Prezentace sektoru Smart Cities ve Španělsku Ve dnech 30. a 31. října 2019 proběhne projekt ekonomické diplomacie zaměřený na technologie a příležitosti v sektoru Smart Cities. Akce je věnovaná rozvoji technologií a chytrých řešení pro města a uskuteční se v největším městě Baskicka Bilbau, které patří mezi špičky v tomto oboru.

Tento region patří mezi hospodářsky nejrozvinutější oblasti se strukturou průmyslu velmi podobnou ČR. Tematicky se zaměříme na oblasti městské dopravy, energetiky a zavádění moderních informačních a komunikačních technologií (ICT).

Hlavním cílem akce je výměna zkušeností a navázání kontaktů mezi českými a španělskými firmami, institucemi, městy a kraji. Akci organizuje Velvyslanectví ČR v Madridu ve spolupráci s kanceláří CzechTrade v Madridu a Českým centrem. Baskickým partnerem je vládní agentura BasqueTrade.

Prezentaci podpoří svojí účastí velvyslanec ČR Ivan Jančárek a účastnit se budou zástupci španělských i českých firem a institucí a nebudou chybĕt ani zástupci českých měst a krajů.

Zástupci českých firem budou mít zajištěna jednání se svými baskickými protějšky. V případě zájmu o firemní účast, kontaktujte ředitelku CzechTrade v Madridu (petra.jindrova@czechtrade.cz). Pro více informací kontaktujte obchodně ekonomický úsek: tel.: 913 531 884, e-mail: Commerce_Madrid@mzv.cz.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Madridu (Španělsko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek