Příklady technologických, výzkumných a obchodních inovativních nabídek a poptávek

9. 10. 2018 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Příklady technologických, výzkumných a obchodních inovativních nabídek a poptávek Přinášíme Vám příklady inovativních nabídek a poptávek v původním znění zprostředkovávaných EEN českým podnikatelům. Enterprise Europe Network (EEN) působí ve více jak 60 zemích světa a v ČR je zastoupena konsorciem šesti partnerů koordinovaném Technologickým centrem AV ČR.

Níže uvedený fragment nabídek a poptávek pochází z mezinárodní databáze sítě Enterprise Europe Network (EEN), na kterou je napojeno více než 600 partnerů sítě. Tito partneři zprostředkovávají nabídky a poptávky z různých oborů zejména malým a středním podnikům v rámci svého regionu. 

Máte ve firmě na starosti technologický rozvoj nebo obchodní aktivity a měli byste zájem o nové partnery v zahraničí?  Pak je databáze určena právě Vám. Mezinárodní databázi si můžete procházet sami a pokud najdete nabídku nebo poptávku, která Vás zajímá, a nebo máte zájem zadat vlastní nabídku resp. poptávku, kontaktujte nás: Mgr. Lenka Podzimková, info.een@tc.cz. Naše služby jsou bez poplatku. Vstup do databáze EEN (volný vstup, bez registrace):

Vstup do vyhledávacího okna databáze EEN

Výběr poptávek – říjen 2018

Poptávka: Italská firma z nábytkářského sektoru shání partnera s technickými znalostmi a know-how v oblasti plastových materiálů
Italská firma z nábytkářského a zpracovatelského průmyslu, s praxí v designu a vývoji moderního nábytku a vybavení, hledá partnera, který nabídne know-how či technologické řešení pro plastové předměty. Společnost chce rozšířit svoji produkci na základě spolupráce s centrem výzkumu a vývoje nebo výrobcem se znalostmi ve vývoji inovativních, ekologicky udržitelných výrobků z plastu. Požadovaným typem partnerství je technická spolupráce nebo dohoda o výrobě.
Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 5. prosince 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Výběr poptávek – září 2018

Poptávka: Tavné lepidlo pro výrobu biologického materiálu pro páskování
Německá firma, která působí v oblasti vývoje, výroby a prodeje materiálů pro páskování (upevnění balíků a nákladů), v současnosti vyvíjí biologické, kompostovatelné páskovací řešení. Společnost pracuje s přízemi na bázi dřeva a potřebuje lepidlo, ideálně tavné, biologicky rozložitelné, aby mohla dokončit svůj produkt. Firma hledá zkušené partnery z oblasti zpracování tavných lepidel, kteří by poskytli vhodné řešení pro paralelní spojení jednotlivých přízí.
Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 20. listopadu 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Poptávka: Tchaj-wanská firma hledá dodavatele dětského zboží (do 1 roku)
Tchaj-wanský dovozce, s 30 letou praxí, hledá dlouhodobého obchodního partnera k dovozu dětského zboží – oblečení, hraček a potravin.
Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 4. listopadu 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Výběr poptávek – srpen 2018

Nabídka: Plně automatizovaný systém monitorující a detekující prosakování vody pro budovy s plochou střechou
Rakouský start-up vyvinul nový systém kontroly, detekce a včasného varování při prosakování vody pro budovy s plochou střechou. Tento systém má zabránit škodám způsobeným proniknutím vody. Hlavními výhodami systému jsou: snadné plánování a instalace, nízké náklady na instalaci, nulové náklady na údržbu, plně automatizovaný a nepřerušený monitoring, včasné oznámení, prodloužená životnost ploché střechy. Firma hledá partnery na základě licenční dohody a obchodní spolupráce s technickou pomocí.
Více anglicky zde.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Nabídka: Francouzská technologická společnost hledá distributory pro své inovativní řešení hospodaření s dešťovou vodou
Francouzská firma, zaměřující se na sektor hospodářství s dešťovou vodou, vinula jednoduchý efektivní systém hospodaření s dešťovou vodou, který je snadné implementovat a vyžaduje minimální údržbu. Toto řešení umožňuje kompenzovat narůstající zástavbu půdy a obnovit přirozenější systém tekoucí vody na místech, kde jsou uměle vytvořené povrchy. Společnost hledá partnery formou dohod o distribuci.
Více anglicky zde.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Nabídka: Ukrajinský výrobce podpalovačů z dřevité vlny hledá evropské distributory
Ukrajinský výrobce ekologických podpalovačů z dřevité vlny vhodných pro otevřená ohniště, kamna, krby hledá distributory svých produktů v EU. Firma je rovněž připravena dodat produkt pod soukromou značkou v souladu s dohodou o výrobě. V obou případech by společnost ráda spolupracovala s obchodními řetězci ze sektoru potravin i stavebnictví, čerpacími stanicemi, obchody a obchodníky s krby a jejich dodavateli.
Více anglicky zde.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Nabídka: Maďarský výrobce cementových dlaždic nabízí distributorům své produkty k prodeji interiérovým designérům a architektům
Maďarský výrobce cementových dlaždic má zájem o spolupráci s distributory, kteří mají kontakty na interiérové designéry a architekty pracující na prestižních projektech v Evropě. Společnost vyrábí autentické cementové a terrazzo podlahové dlaždice a nabízí exkluzivní kolekci enkaustických podlahových a dlaždic a obkladů pro vnitřní i venkovní použití. Dlaždice jsou vyráběny ručně a tradičními technikami. Výrobce má zájem o spolupráci na základě dohody o distribuci.
Více anglicky zde.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Poptávka: Hledá se výrobce dřevěných hraček „káča“
Polská firma, působící v reklamním průmyslu od roku 2003, hledá spolehlivého dodavatele dřevěných hraček „káča“. Společnost prodává ekologické reklamní předměty a kancelářské potřeby jako například propisky vyrobené z bioplastu z kukuřičného škrobu nebo autíčka (hračky) na solární energii. Poptávaný produkt – „káča“ by měl být bez jakéhokoliv zdobení, tak aby mohl být dále upraven a prodáván koncovým zákazníkům. Průměr hračky by měl být cca 3 cm. Firma hledá partnerství v podobě dohody o výrobě.
Více anglicky zde.
Poptávka je platná do 2. října 2018.
V případě zájmu prosím kontaktujte EEN.

Vstup do vyhledávacího okna databáze EEN

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek