Připravte svoji firmu na digitální budoucnost

4. 10. 2019 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Smart Business Festival CZ 2019, který je pořádán v rámci Středoevropské platformy pro digitální inovace CEEInno, nabízí firmám recept na to, jak zefektivnit vlastní byznys pomocí inovací.

Unikátní networkingová akce, která proběhne 23. října v pražském hotelu Olympik Artemis, se zaměřuje na propagaci neotřelých a inovativních projektů, nástrojů a technologií sloužících k podnikání.

„Podnikejte inovativně a chytře. Přijďte navázat nová strategická obchodní partnerství,“ radí zástupcům firem pořadatelé ze sdružení CzechInno.

Festival chytrého podnikání nabízí podnikatelům širokou škálu nástrojů, kterých mohou využít pro zefektivnění svého podnikání pomocí technologických, sociálních a ekonomických inovací. Jinými slovy: zástupci byznysu se tu setkají s největšími novinkami v oblasti vědy a techniky.

Hlavní témata letošního Smart Business Festivalu:

  • Investice do digitální budoucnosti
  • Bezpečnost digitálního prostředí
  • Důvěra v digitálním věku
  • Služby a aktivity Digitálních inovačních hubů


Partnery akce jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, společnost HP, České radiokomunikace, Česká exportní banka (ČEB), Enterprise European Network, Sab Finance, Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Advokátní kancelář Gürlich & Co., Společnost vědeckotechnických parků, či projekt DigitaliseSME

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek