Projekt Díky, Evropo! ukáže, jak snadno lze čerpat výhody členství v EU

19. 11. 2018 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Projekt Díky, Evropo! ukáže, jak snadno lze čerpat výhody členství v EU Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 spustilo Europe Direct svůj nový informační projekt s názvem Díky, Evropo! Projekt představí sedm inspirativních příběhů reálných lidí a jejich projektů, podnikatelských záměrů a osudů, kterým EU výrazně usnadnila cestu. Kampaň připravilo Zastoupení Evropské komise v ČR a její evropská informační síť Europe Direct.

„Evropská unie je v médiích často prezentována jako vzdálená byrokratická instituce, která jen vymýšlí omezení a regulace. Tak to ale není. Naším projektem Díky, Evropo! chceme ukázat, že EU nejsou nařízení a příkazy, ale také otevřené dveře a příležitosti pro občany,“ říká hlavní koordinátorka Europe Direct Tereza Sanjuan.

Navštivte kanály Europe Direct na sociálních sítích, kde se každý den objeví nové informace a možnosti pro každého. Na Facebooku a Instagramu mohou zájemci příběhy sledovat pod jménem @dikyevropo. Navazující webové stránky projektu Díky, Evropo! nabídnou informační rozcestník zájemcům o evropské programy a možnosti zapojení. Návštěvníci najdou na jednom místě inspiraci, návod a přímé odkazy nebo se mohou obrátit na Europe Direct pro radu a další informace.

Europe Direct je síť informačních center Evropské komise, které poskytují informace týkající se členství v EU a organizují kulturní a vzdělávací akce po celé ČR.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek