Relativity je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností v Chicagu, letos plánuje přidat 300 nových pracovních pozic.

28. 2. 2019 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: US - Spojené státy americké
  • Datum zveřejnění: 28.02.2019

Společnost Relativity přijala Keitha Carlsona, bývalého vedoucího manažera Amazon Web Services, na pozici vedoucího technologického pracovníka. Od založení firmy v roce 2001 (pod názvem kCura) působil na této pozici výkonný ředitel Andrew Sieja.
Relativity, která se zabývá tvorbou softwaru vyžívaného velkým počtem významných advokátních firem, oznámila, že plánuje v letošním roce najmout dalších 300 pracovníků, převážně technologů. 
Stejně jako mnoho jiných technologických společností posiluje Relativity svůj tým v oblasti počítačové bezpečnosti. Společnost zaměstnává více než 850 lidí, z nichž přibližně 700 pracuje v jejím sídle v centru Chicaga. 
Relativity je jednou z nejrychleji rostoucích technologických společností v Chicagu již několik let a je považována za možného kandidáta pro vstup na akciový trh. V loňském roce přijala více než 200 nových pracovníků.

Zdroj: www.chicagobusiness.com/john-pletz-technology/legal-software-firm-snares-amazon-vet-plans-add-300-jobs
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CT Chicago

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: