Společnost Royal Class bude bude zajišťovat pravidelné lety

12. 4. 2018 | Zdroj: CzechTrade

  • Země: AR - Argentina
  • Datum zveřejnění: 11.04.2018

Úspěšnost tohoto nového projektu závisí především na vývoji argentinské ekonomiky. Prezident společnosti doufá, že díky neustále se zlepšující ekonomické situace země, bude stoupat i poptávka po tomto typu přepravy.

Nyní firma čeká na závěrečné schválení od Ministerstva dopravy. Jakmile jej dostane, společnost Royall Class začne zhruba do měsíce provozovat lety do oblastí, které doteď nejsou obsluhovány klasickými aerolinkami. Společnost tak bude lítat například do Sunchales, Reconquista a San Rafael. Společnost má naplánováno celkem 10 nových destinací, které mají především doplnit stávající síť tradičních linkových tras. Mělo by se jednat spíše o ekonomickou třídu, ačkoliv vše se bude odvíjet od celkových nákladů. Prezident předpokládá, že by cena letenky měla být stejná nebo nižší než u ostatních společností.

Firma před rokem změnila svojí strategii a namísto provozování soukromých letů se bude nyní zaměřovat na pravidelné linky. Royall Class plánuje pořídit zatím 5 letadel (většinou se jedná o letadla s kapacitou okolo 20 cestujících), které budou zajišťovat provoz na nových linkách. První letadlo model Airchild MetroII je již připraveno na letišti v Buenos Aires a čeká jen na výše zmíněné povolení od Ministerstva dopravy. Aktuálně pro společnost pracuje 42 zaměstnanců, ale jak bude nových linek přibývat, je velmi pravděpodobné, že bude docházet k dalšímu nárustu pracovníků.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Buenos Aires
Zdroj: Cronista

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: