Stánek českých firem na čínském veletrhu China Medical Expo u Žluté řeky

3. 10. 2018 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Stánek českých firem na čínském veletrhu China Medical Expo u Žluté řeky Technologické centrum AV ČR, v rámci aktivit Enterprise Europe Network, zorganizovalo misi českých firem do největšího centra pro medicínský sektor a sektory Life Science, farmacie a kosmetiky v Číně v Taizhou China Medical City (CMC). Akce byla zaměřená na firmy a výzkumné instituce z těchto odvětví.

Veletrh a konference proběhly ve dnech od 16. do 18. září 2018 a zúčastnilo se jich přes 30 zemí, z toho 9 zemí z Evropy. Na základě dlouhodobé spolupráce s CMC byla česká účast podporována vládou provincie Jiangsu a české firmy – UJP Praha a.s., Scimed Biotechnologies s.r.o., Riocath Trade a.s., SSF/Space Systems Czech a Technologické centrum AV ČR se prezentovaly na skupinovém stánku a měly možnost jednat s vedením China Medical City o dalších možnostech dlouhodobé spolupráce.

V případě zájmu o možnost spolupráce s Čínou v tomto sektoru kontaktujte Radku Hávovou, e-mail: havova@tc.cz, tel.: +420 724 331 015, pro společnou přípravu programu pro další mise se sektorovým zaměřením v konkrétních destinacích.

Převzato z webu Enterprise Europe Network.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek