Tradiční Meeting Point CzechTrade se uskuteční již v únoru

23. 1. 2018 | Zdroj: CzechTrade

Hledáte odpovědi na otázky související s působením vaší firmy na zahraničních trzích? Nechcete utrácet za náhodné kontakty a zbytečné cesty? Zeptejte se těch nejlepších specialistů na zahraniční trhy. Poraďte se o svých plánovaných exportních aktivitách s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade na již tradiční akci Meeting Point CzechTrade, která se uskuteční ve dnech 27. a 28. února.

Zahraniční specialisté CzechTrade dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí.

Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Využijte možnosti osobního setkání a seznamte se se specifiky různých trhů, kde CzechTrade působí. Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na webu agentury CzechTrade – v profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace bude poskytovat i Klientské centrum pro export, které je společnou aktivitou MPO, MZV a CzechTrade. Firmám nabízí služby Jednotné zahraniční sítě ve více než devadesáti zemích světa.

  • Místo konání: Ambassador Zlatá Husa, Praha, Václavské náměstí 5-7
  • Délka jedné konzultace je 30 minut. Maximální počet konzultací pro jednu firmu je 5. 
  • Účast na akci je zdarma, ale je nutná předchozí rezervace.
  • Pro upřesnění konkrétních termínů jednotlivých konzultací vás budou pracovníci CzechTrade kontaktovat. Vzhledem k velkému zájmu o akci se neváhejte přihlásit co nejdříve.
  • Kontaktní osoba: Zuzana Pluhařová, e-mail: zuzana.pluharova@czechtrade.cz, tel.: +420224907508

Více informací a možnost přihlášení

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek