Týden podnikání: Jak zvýšit zisky a předběhnout konkurenci?

23. 10. 2017 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Největší světovou událostí věnovanou podpoře podnikání je Týden podnikání. V Česku letos proběhne už popáté, a to v týdnu od 13. do 19. listopadu. Global Entrepreneurship Week pořádá více než 170 zemí světa.

Po celé ČR se v rámci Global Entrepreneurship Week uskuteční zhruba stovka akcí. Jedním z nejzajímavějších hostů bude dvacetiletý inovátor Chris Kelsey, jehož firma staví v Dubaji první mrakodrap na světě vytištěný na 3D tiskárně. 

Hlavní událostí týdenního seriálu akcí je konference Týdne podnikání, jež proběhne ve středu 15. listopadu ve Slovanském domě v Praze.

Řečníci a další účastníci pražské konference budou mimo jiné společně hledat odpovědi na otázky: Jak navýšit firemní zisky? Jak vytvářet úspěšné a efektivní strategie, rychle růst a předběhnout konkurenci, či jaké produkty a služby jim v tom mohou pomoci?

Kromě zmíněného Chrise Kelseyho ve Slovanském domě vystoupí například Matt Komorowski, výkonný ředitel společnosti PayPal pro severní a střední Evropu, nebo Václav Muchna, spolumajitel a ředitel české firmy Y SOFT, jež je na globálním trhu dvojkou v print managementu.

Hostům se představí také ředitelka strategie nejúspěšnější české kosmetické společnosti Dermacol Věra Komárová, výkonný ředitel společnosti E.ON Michal Základník či investor Jan Zadák, donedávna globální viceprezident Hewlett-Packard Enterprise.

Konferenci bude předcházet Veletrh Týdne podnikání, na kterém zástupci soukromého, veřejného i státního sektoru představí své služby a produkty pro firmy i zájemce o podnikání. Prezentovat se budou například zástupci bankovního a vzdělávacího sektoru, přední hráči na marketingovém poli nebo dynamické IT firmy.

Akce probíhá pod záštitou prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého, ředitelky Svazu průmyslu a dopravy ČR Dagmar Kuchtové a také Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. 

Pro ty, kteří chtějí podnikat pod zavedenou značkou

Součástí výstavy bude Franchising veletrh, určený zájemcům o podnikání pod zavedenou značkou, a také Master franchisová konference, jíž ocení zájemci o nákup master franchisových licencí a výhradního zastoupení prezentovaných systémů pro ČR a SR.

V rámci Veletrhu Týden podnikání budou probíhat také odborné semináře. Organizovat je budou CzechInvest, CS Legal, Direct People, Českomoravská záruční a rozvojová banka a eNovation.

Vstupenky na veletrh s konferencí najdete na webu Týdne podnikání.

Během třetího listopadového týdne proběhne v Česku zhruba sto doprovodných událostí. Jejich účastníci mimo jiné dostanou návod, jak správně stanovovat vlastní cíle a rozjet vlastní byznys. A zjistí také, jak může v podnikání fungovat intuice.

V rámci tradiční a oblíbené Fuckup Night si můžete poslechnout příběhy známých osobností o tom, co se jim v byznysu nepovedlo.

Návštěvníci budou moci dále absolvovat semináře na téma čínských investic v ČR, problematiky firemních sociálních sítí, řízení projektů v prostředí Průmyslu 4.0 atd.


Redakčně upravená tisková zpráva ELAI

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek