V rámci strojírenského veletrhu v Brně se koná Business den Běloruska

6. 9. 2019 | Zdroj: BusinessInfo.cz

motiv článku - V rámci strojírenského veletrhu v Brně se koná Business den Běloruska Dne 9. října 2019 se v Brně v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu uskuteční konference, které se bude věnovat mimo jiné podnikatelskému prostředí v Bělorusku. Business den Běloruska se koná od 9:30 v pavilonu A3, sále MORAVA brněnského výstaviště.

V úvodu konference vystoupí nejvýznamnější hosté –Jevgenij Šestakov, náměstek ministra zahraničí Běloruska, Miloslav Stašek, státní tajemník ministerstva zahraničí ČR, Eduard Muřický, náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR a Valerij Kurdjukov, velvyslanec Běloruska v ČR.

S prezentací ekonomického potenciálu a možností pro české firmy v Minské oblast vystoupí místopředseda Minského oblastního výboru Nikolaj Rogaščuk, představitel volné ekonomické zóny „BREST“ seznámí účastníky konference s podmínkami pro zahraniční firmy ve volné ekonomické zóně a Brestské oblasti, Aleksandr Fedorčuk, generální ředitel Minského oddělení Běloruské obchodně průmyslové komory, bude informovat o službách komory pro zahraniční firmy a podnikatele. Informace užitečné pro exportéry do Běloruska nabídnou představitelé českých subjektů včetně ČEB, EGAP, advokátní kanceláře PRK&Partners či ČSOB.

V závěru konference se můžete setkat se zástupci řady běloruských podniků, majících zájem o navázání spolupráce s českými partnery. Informaci o běloruských firmách zveřejníme následně.

Přihlášení je možné zasláním vyplněné a podepsané přihlášky na adresu tauchmanova@komora.cz. Po zaregistrování obdržíte unikátní kód pro registraci na stránkách MSV a bezplatné získání jednodenní vstupenky do areálu výstaviště. Další informace včetně přihlášky a předběžného programu naleznete v Kalendáři akcí.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek