Veletrhy a konference v Austrálii a na Novém Zélandu v r. 2018

7. 11. 2017

  • Země: AU - Austrálie
  • Datum zveřejnění: 07.11.2017

S blížícím se koncem roku 2017 již začínají přípravy na rok následující. V uplynulém roce se čeští výrobci v Austrálii úspěšně prezentovali hned na několika konferencích a veletrzích. Zahraniční kancelář CzechTrade Sydney zorganizovala pro české firmy národní expozice na nejvýznamnějším zemědělském veletrhu AgQuip 2017 v Gunnedah a největším strojírenském veletrhu AusTech 2017 v Melbourne. Vedle těchto veletrhů byly k vidění české produkty na největším potravinářském veletrhu Fine Food 2017 v Sydney, IMARC – významném veletrhu a konferenci důlního průmyslu v Melbourne, či česká Tatra vystavovala na největším veletrhu a konferenci hasičských aut a záchranářských jednotek AFAC 2017 v Sydney.
Že se bude jednat o rok plný zajímavých konferencí, seminářů a veletrhů dokládá i přiložený PDF dokument, ve kterém naleznete všechny veletrhy a konference konané v Austrálii a na Novém Zélandu v r. 2018. Naše kancelář Vám je k dispozici s asistencí při cestě do regionu za účelem návštěvy veletrhu, sjednání schůzek s místními firmami či při prezentaci Vašich produktů a společnosti i na dalších ze zmíněných veletrhů či konferencí.

Seznam veletrhů

V případě zájmu o účast na kterékoliv z uvedených akcí či více informací, neváhejte zahraniční kancelář CzechTrade Sydney kontaktovat.
 

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: