Vizionáři 2018 ocení české inovátory. Hlaste se do poloviny listopadu

14. 11. 2018 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Odborná porota ocení letos v prosinci autory projektů z oblastí ICT, elektrotechniky, zdravotnictví či dalších odvětví, jejichž návrhy nabízí inovativní řešení pro firmy i veřejnost. Projekt Vizionáři vznikl před osmi lety a každoročně zviditelňuje přední české inovátory.

Zájemci o účast v osmém ročníku projektu musí poslat přihlášku nejpozději do 15. listopadu. Výsledky budou vyhlášeny 4. prosince 2018.

Vizionáři tradičně oceňují přední české firmy, podnikatele a konkrétní autory inovativních produktů, výrobků, postupů či služeb. Pořadatelé osmého ročníku soutěže chtějí upozornit laickou i odbornou veřejnost na zajímavé podnikatelské počiny uplynulého roku.

I v České republice vzniká mnoho zajímavých nápadů, jež mohou udávat směr světovým trendům.

Vizionáři slaví osm let

Projekt s osmiletou historií se zaměřuje na podporu a propagaci neotřelých a inovativních projektů, nástrojů a technologií, které pomáhají k lepšímu a efektivnějšímu podnikání nebo ke zkvalitnění služeb pro firmy i širokou veřejnosti.


„Pracujete ve firmě inovativně? Snažíte se svým zákazníkům nabídnout odlišné služby, které jsou na trhu novinkou? Pracujete na jedinečném projektu, nebo vás inovace zajímají a chcete se o nich dozvědět více? Pak právě vám je určen projekt Vizionáři 2018,“ dočtete se na webových stránkách projektu.

„Ze zkušeností z minulých ročníků můžeme říci, že šanci na vítězství má opravdu každý, ať už se jedná o inovace a jedinečnost z technologického, ekonomického či společenského segmentu,“ říká předseda řídícího výboru sdružení CzechInno David Kratochvíl.

Vítězové budou navíc zapojeni do unikátního systému podpory inovací, jehož tvůrcem je právě CzechInno. To kromě projektu Vizionáři každoročně organizuje akce Smart Business Festival, Festival Export, či edukativní projekt Kybernetická revoluce, který se koná napříč regiony.

Více informací o projektu Vizionáři 2018 včetně online přihlášky.

Co získáte účastí ve Vizionářích 2018?

Odborná porota složená z partnerů projektu, akademických a vědeckých institucí, státní správy a představitelů inovačního podnikání vybere vítězné projekty, které získají:

  • Titul Vizionář roku 2018
  • Mediální podporu společnosti
  • Zapojení do unikátního systému prezentace inovací v ČR
  • Podporu rozvoje firmy pomocí služeb partnerů – poradenství a nové obchodní kontakty s novými obchodními příležitostmi
  • Možnost lepšího uplatnění konkrétních inovací na trhu


jap

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek