BUDMA 2020

4.2.2020 - 7.2.2020

BUDMA 2020 - PL - Polsko, Poznaň (3.2.2020)

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu BUDMA 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků ve stavebním průmyslu.

V letošním roce se veletrhu zúčastnilo 1 000 vystavovatelů (včetně rovnoběžně probíhajících akcí v příbuzných oborech KOMINKI, INTERMASZ, INFRATEC). Veletrhu se zúčastnilo 50 tis. účastníků ze 49 zemí světa, jejíchž počet každoročně roste. Ze zahraničních účastníků nejpočetnější skupinu tvořili Němci, Ukrajinci a třetí příčku obsadili Litevci.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace vaší společnosti na českém stánku – pronájem plochy a související služby organizátora
  • Mailingová akvizice potenciálních partnerů před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem polských firem o setkání s vaší firmou v průběhu výstavy
  • Prostor pro fyzické vystavení produktů (doporučujeme) a propagačních materiálů
  • Stolek se židlemi pro jednání a využití společného zázemí stánku
  • Zajištění vystavovatelských průkazů (2 ks na firmu) a parkovací karty (1 ks na firmu).
  • Umístění loga firmy na společném stánku
  • Osobní asistenci během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s vašimi obchodními partnery.
  • Cena: 67 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu BUDMA 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 22. 11. 2019.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/c98b8aa6-e279-4bd4-ac68-5b85f51825d0.

  • Datum konání: 4.2.2020 - 7.2.2020
  • Druh akce: Veletrh, výstava

Kontaktní informace

QRCode

Souborové přílohy