CE ICT Start-ups in London

1.10.2019

CE ICT Start-ups in London - GB - Velká Británie, Londýn (30.9.2019)

V Londýně proběhne již 5. ročník matchmakingové akce Central European Start-ups. Inovativní české start-upy mají příležitost se představit britským investorům v srdci Londýna.

Velvyslanectví ČR v Londýně připravuje, ve spolupráci s londýnskou kanceláří CzechInvest a ambasádami zemí V4, již pátý ročník matchmakingové akce Central European Start-ups Day 2018, v rámci které se české ICT start-upy představí mezinárodním investorům, bankám a přímým korporátním klientům v Londýně. Event se uskuteční 1. října 2019 v londýnském sídle poradenské společnosti PWC. V předvečer samotné akce se bude konat networkingové setkání s londýnskými ICT odborníky a investory. Central European Start-ups Day je realizován v rámci projektů ekonomické diplomacie ČR. Výběr českých start-upů zajišťuje Prague Startup Centre.

Londýn představuje pro nejinovativnější firmy v oblasti ICT nejen vstupní bránu na 65 milionový britský trh, ale i ideální odrazový můstek ke globální expanzi. Velká Británie je jedním z globálních center finančních a komunikačních technologií a předním centrem evropským. Plných 43% velkých evropských digitálních společností vzniklo ve Spojeném království, a na evropské špičce je Británie i v rychle rostoucím sektoru finančních technologií (fintech), který má v UK objem 200 mld. Kč a zaměstnává 60 tis. osob. 

Digitální technologie, digitalizace průmyslu a umělá inteligence patří také k pilířům nové Průmyslové strategie, kterou britská vláda vydala v listopadu 2017 a která definuje sektory ekonomiky, jež mají největší potenciál přispět k růstu ekonomiky, a vláda je bude všestranně podporovat.

 

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/e4488eed-65e0-4c9e-aeae-2cdef11b5225.

  • Datum konání: 1.10.2019
  • Druh akce: Prezentace

Kontaktní informace

QRCode
  • Místo: Londýn