Dodavatelské fórum s německou plynárenskou společností OPEN GRID EUROPE

3.7.2019 - 30.9.2019

Dodavatelské fórum s německou plynárenskou společností OPEN GRID EUROPE - CZ - Česká republika, Praha (2.7.2019)

Dodavatelské fórum s německou plynárenskou společností OPEN GRID EUROPE.

CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu hledá v České republice dodavatele pro firmu OPEN GRID Europe působící jako jeden z největších provozovatelů/operátorů německé plynárenské soustavy. Firma realizuje provozní a kontrolní činnosti ve vztahu ke spravované plynárenské soustavě o délce 12 tis. km a dále tuto síť rozvíjí. OPEN GRID má 1450 zaměstnanců a sídlí v německém Essenu.

Firma má zájem o dodavatele širokého portfolia produktů a služeb: díly a armatury pro potrubní soustavu, montáž, stavební a konstrukční činnost, elektrotechniku a bezpečnostní techniku. Vybraní dodavatelé budou mít příležitost hovořit osobně s nákupčími centrálního nákupu OPEN GRID Europe. Setkání se uskuteční v Praze, termín bude upřesněn.

V případě zájmu o představení centrálnímu nákupu firmy prosíme o vyplnění přiloženého dotazníku, na jehož základě budou nákupčí vybírat vhodné dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier Profile“ zašlete na adresu: dusseldorf@czechtrade.cz.

Žádáme o zaslání vyplněných profilů nejpozději do 30. 9. 2019. Nákupčí společnosti následně vyhodnotí profily dodavatelů a my Vás budeme informovat o dalším postupu, zda jste byli vybráni pro osobní jednání v ČR. Představení nákupčím prostřednictvím vyplněných profilů je bezplatné. Účast na setkání s nákupčími bude symbolicky zpoplatněna.

Poptávané kategorie produkty:

 grid.jpg 

 

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/a62264a8-b102-4bcf-94bd-de7ad7750fc4.

Kontaktní informace

QRCode