Ecofair a Energetika 2012

10.10.2012 - 12.10.2012

Ecofair 2012 se spolu s veletrhem Energetika uskuteční v termínu od 10. do 12. října 2012 v Bělehradě. Jedná se o renomovaný veletrh balkánského regionu a největší veletrh týkající se ekologie a energetiky v této oblasti.

Společná účast českých firem je realizována prostřednictvím projektu Specializované výstavy a veletrhy (SVV) financovaného ze zdrojů Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI). V případě, že firma splní podmínky operačního programu OPPI, získává dotaci na tento veletrh až do výše 120 000 Kč, tedy standardně vybavený stánek se všemi službami, zápisem do katalogu, nákupem plochy a je zdarma – náklady jsou zpětně proplaceny.

Nositelem projektu je agentura CzechTrade. Hospodářská komora České republiky (HK ČR) vystupuje v pozici realizátora společné české účasti na specializovaných výstavách a veletrzích v období 2010 – 2012.

Mezinárodní veletrh Ecofair je bezpochyby jednou z nejvýznamnějších specializovaných akcí, která se letos na bělehradském výstavišti koná. Výstavní program zahrnuje veškeré obory, které spadají do ochrany životního prostředí s důrazem na průmyslové recyklace, obnovitelné zdroje energie a odpadové hospodářství. Letošní veletrh se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí, hutnictví a urbanistického plánování Srbska a ve spolupráci s Hospodářskou komorou Srbska.

Kontaktní informace

QRCode
  • Pořadatel: Beogradski sajam
  • Místo: Belgrade Fair , Bělehrad, Bulevar vojvode Mišića 14
  • E-mail: ekologija@sajam.co.rs