EMBRAER hledá dodavatele - civilní i vojenská letadla

12.2.2019 - 14.2.2019

EMBRAER hledá dodavatele - civilní i vojenská letadla - CZ - Česká republika, Praha (11.2.2019)

Významný výrobce civilních a vojenských letadel EMBRAER https://embraer.com hledá výrobce, dodavatele a vědecko-výzkumné subjekty/R&D firmy za účelem implementace jejich produktů do svých letounů.

Forma propojení bude prostřednictvím Sourcing day, který proběhne v Praze v datech od 12. do 14. února 2019 (místo bude upřesněno). Jeho součástí budou i vybrané návštěvy výrobních prostor. Jedná se o vynikající příležitost pro navázání kontaktu a představení Vašeho řešení přednímu světovému výrobci letadel.

Sourcing day je organizován Londýnskými pobočkami agentur CzechTrade a CzechInvest. Záštitu nad projektem převzalo Ministerstvo Průmyslu a Obchodu společně s Velvyslanectvím ČR ve Velké Británii.

Tato příležitost je pro výrobce a firmy spadající do kategorií:

1. Obráběné části o délce menší než 1,4 metru (hliník a titan)
2. Kompozitní součásti ruční metodou typu "hand-layup"
3. Software a systémy (např. kokpit)
4. Obranný software a systémy
5. Výzkum a vývoj v kompozitech (např. technologie RFI a RTM)
6. Výzkum a vývoj v 3D tisku a Industry 4.0
7. Výzkum a vývoj v odvětví Big Data
8. Jiné (pokud nespadáte do žádné z kategorií, ale přesto věříte že je Vaše řešení relevantní, prosím neváhejte se s námi spojit. Ovšem s výjimkou oblasti motoru, který poptávaný není.)

V případě zájmu o představení vašich produktů zahraničnímu partnerovi, vyplňte prosím přiložený formulář a zašlete nám jej zpět do 7.12. 2018 10.00 (první termín předání long listu zájemců z řad českých firem poptávajícímu). 

Po předání profilů českých ideálních kandidátů si poptávající vybere z long listu nejvhodnější potenciální dodavatele, kteří budou přizváni ke zmíněnému dodavatelskému fóru na osobní jednání.

Manipulační poplatek za osobní jednání s nákupčím je 2 000 Kč bez DPH.

V případě zájmu zašlete prosím vyplněný profil kontaktním osobám jana.vapenikova@czechtrade.cz  a marek.zmrzlik@czechtrade.cz, kteří je předají zahraniční kanceláři CzechTrade v Londýně.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/f45f0cc4-9b45-4aa5-9e87-8ae7adfb235a.

  • Datum konání: 12.2.2019 - 14.2.2019
  • Druh akce: Fórum

Kontaktní informace

QRCode