HOTELEX Shanghai 2020

29.3.2020 - 1.4.2020

HOTELEX Shanghai 2020 - CN - Čína, Šanghaj (28.3.2020)

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu HOTELEX & EXPO FINEFOOD, který pokrývá širokou škálu výrobků v oblasti hotelnictví.

29. ročník veletrhu. Jde o největší událost v oborech HORECA a hospitality v Číně. https://en.hotelex.cn/shanghai-exhibition/

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.


Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prostor pro vystavení produktů a propagačních materiálů a umístění loga (expozici se pokusíme přizpůsobit vašim specifickým požadavkům).
  • Osobní asistenci a tlumočení během veletrhu a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s vašimi obchodními partnery.
  • Logistickou pomoc při výběru a zajištění vašeho hotelu a transportu.
  • Cena: 39 000,- Kč + DPH

Katalogová účast

  • Prostor pro vystavení propagačních materiálů, umístění loga a plakátu
  • Aktivní zastoupení naším personálem při propagaci vašich produktů, jednání s potenciálními obchodními partnery a sběr kontaktů pro další jednání
  • Cena: 15 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu BUDMA 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 10.1.2020.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/6c9bfb68-75bb-4df2-858b-04cc46e3339d.

  • Datum konání: 29.3.2020 - 1.4.2020
  • Druh akce: Veletrh, výstava

Kontaktní informace

QRCode

Souborové přílohy