Příležitosti solárního sektoru v Mexiku

4.11.2018 - 10.11.2018

V období od 4. do 11. listopadu se uskuteční studijní cesta, která je financována agenturou EASME v rámci rámcového programu Evropské unie Horizont 2020.

Pokud jste malým a středním podnikem v oblasti solárního průmyslu, který by chtěl pochopit nové dodavatele nebo vztahy se zákazníky v Mexiku, nabízíme možnost připojit se k této cestě, při které se setkáte s místními společnostmi a vládními úředníky, provede vás také přes Green Expo a pomůže vám představit se v mexickém kontextu.

S podporou EASME a konsorcia skupina technopolis, Hofstede insights a icunet vyvinuly soubor nástrojů, které pomohou firmám lépe se seznámit s podnikatelskou kulturou mexického trhu. Tato sada zahrnuje online knihovnu, balíček školení a mentorů a vzdělávací okruh po Mexiku.

Program „Outside the Maquiladora Model Innovative solutions for solar technology in Mexico“ zahrnuje:

  • Bezplatnou účast na 22. výroční mexické energetické konferenci
  • Návštěvy mexických společností, spojené s jednáním o místních inovacích a tržních trendech
  • Diskuse s vládními představiteli a zástupci veřejného sektoru o prioritách strategie mexických klimatických změn z poloviny století
  • Školení o mexické podnikové kultuře

Pobyt na místě je plně hrazen z dotace, účastníci si musí pouze pokrýt náklady na svůj let do Mexika a z Mexika a poplatky za vízum.

Po liberalizaci energetického trhu v Mexiku země nejen přilákala zahraniční investice, ale také vyvinula několik velmi inovativních a konkurenceschopných technologií v oblasti solární energie.

Termín pro přihlášení je 12. října 2018. Přihlásit se můžete pomocí online registračního formuláře.

Program a více informací najdete na stránkách IcuNet.

  • Země určení: Mexiko

Kontaktní informace

QRCode