Mezinárodní strojírensko-technologický veletrh CIMIF v Kambodži

22.8.2019 - 25.8.2019

Mezinárodní strojírensko-technologický veletrh CIMIF v Kambodži - KH - Kambodža, Phnompenh (21.8.2019)

Ministerstvo zahraničních věcí ČR schválilo projekt na podporu ekonomické diplomacie (PROPED), jehož cílem je představit české firmy na mezinárodním strojírenském a technologickém veletrhu CIMIF. Veletrh se uskuteční v hlavním městě Kambodže v termínu 22.-25. srpna 2019. Kromě prezentace na českém stánku nabídne českým firmám i networkingovou akci s místními partnery.

Strojírenství a technologická infrastruktura patří k nejperspektivnějším odvětvím, kde se mohou české firmy v Kambodži uplatnit. Nedostatečná úroveň technologického zázemí byla doposud jednou z překážek rozvoje konkurenceschopnosti a sociálního rozvoje. V posledních letech však silné tempo růstu HDP (7 % ) vytváří příležitosti pro rozvoj domácího průmyslu a subdodávky technologií. Mezi nejzajímavější odvětví pro české firmy patří: energetika (obnovitelné zdroje), vodohospodářství a odpadní průmysl, důlní a těžební průmysl, zemědělská, potravinářská a obalová technika, plasty a gumárenství.

Mezinárodní strojírensko-technologický veletrh CIMIF, který se koná v Phnompenhu jednou za dva roky, nabízí v termínu 22.-25. srpna 2019 příležitost pro prezentaci ve všech výše uvedených oborech. Je zároveň největší akcí tohoto typu v Kambodži se specifickým zaměřením na strojírenství, zemědělskou techniku a technologie s využitím při rozvoji infrastruktury. Předešlého ročníku v roce 2017 se účastnilo 175 vystavovatelů ze 17 zemí. Na kambodžské straně se nejčastěji účastnili zájemci o nákup a technologickou akvizici (24 %) a profesionálové hledající obchodního partnera (15 %).

Pro koho je veletrh vhodný?

  • české firmy působící v oborech energetika (obnovitelné zdroje), vodohospodářství a odpadní průmysl, důlní a těžební průmysl, zemědělská, potravinářská a obalová technika (vč. výstavba pivovarů), plasty a gumárenství
  • české firmy nabízející subdodávky, ale i drobnější investice
  • české firmy, které se zapojily do realizace projektů B2B České rozvojové agentury v Kambodži a mají zájem o další podnikatelské kontakty.

Co akce nabízí?

  • možnost účasti a prezentace jejich nabídky na českém stánku o velikosti 9-18 m² v termínu 22.-25. srpna 2019
  • samostatnou networkingovou akci na okraj veletrhu s místními partnery
  • možnost zajištění doplňkových separátních jednání dle domluvy.

KontaktVelvyslanectví ČR v Phnompenhu

 

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/24606dc5-b045-4077-a060-28968cd44c7f.

  • Datum konání: 22.8.2019 - 25.8.2019
  • Druh akce: Veletrh, výstava

Kontaktní informace

QRCode
  • Místo: Phnompenh