Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky do Maďarska

14.5.2019 - 16.5.2019

Ve dnech od 14. do 16. května 2019 proběhne doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Maďarska.

Podnikatelská delegace bude vedena prezidentem HK ČR, panem Vladimírem Dlouhým.

V rámci programu mise se čeští podnikatelé budou moci s prezidentem republiky zúčastnit nejen podnikatelského fóra dne 15. 5. 2019, které bude pan prezident zahajovat, ale také uvítací číše vína na pozvání Velvyslanectví České republiky v Budapešti, dne 14. 5. a společenského setkání 15. 5. 2019.

Členové podnikatelské delegace budou mít také několik příležitostí pro setkání se svými maďarskými protějšky, a to při B2B jednáních v druhé části podnikatelského fóra. Dále je v jednání pro část delegace také návštěva elektrárny Paks a veletrhu Industry Days & Mach-Tech, jež se koná v Budapešti v termínu 14. až 17. 5. 2019.

Mise by se měly zúčastnit především firmy zaměřené na jadernou energetiku a s tím související subdodávky, strojírenství , vodohospodářský průmysl včetně čističek odpadních vod, železniční a kolejovou dopravu, dopravní infrastrukturu, kolejová vozidla, stavební průmysl, automobilový průmysl a oblast speciálu.

Informace:

  • Záloha na účastnický poplatek činí 1 346 EUR, pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1 212 EUR.
  • Účastnický poplatek zahrnuje: dopravu vládním speciálním letadlem, ubytování se snídaní, místní přepravu, podíl na pronájmu prostor, podíl na cateringu, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
  • Přihláška a další informace k misi

Kontaktní informace